Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Teksty, fragmenty, grafika i animacje są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich jest możliwe tylko za zgodą Przedszkola Niepublicznego Kubuś Puchatek w Głogowie.

 

O ile nie zostało inaczej zapisane, wszystkie znaki handlowe na stronie Przedszkola Niepublicznego Kubuś Puchatek w Głogowie są zastrzeżone.

 

Strony Przedszkola Niepublicznego Kubuś Puchatek w Głogowie zostały przygotowane z należytą starannością. Jednak serwis nie gwarantuje, że na skutek błędów ludzkich lub innych czynników strony zawierać mogą błędy.

 

Z tego powodu Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Głogowie nie ponosi żadnej odpowiedzialności, która pośrednio lub bezpośrednio spowodowała jakiekolwiek straty w wyniku użycia treści tych stron.

 

Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Głogowie  zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dowolnym czasie bez uprzedniego informowania o tym.

Sprawdź co u Nas słychać?

INFORMACJA 📍📌
Drodzy Rodzice,
Przypominamy i prosimy aby zgłaszać nam przyjście bądź urlopowanie dziecka tak jak odbywało się to dotychczas. Urlopowanie na dany miesiąc zgłaszamy do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc urlopowania.
W przypadku braku zgłoszenia zostanie naliczane czesne.

Kontakt

Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek
Oddział ul. Królewska 5
(Osiedle Piastów Śląskich I)
67-200 Głogów
kom. 883 500 209
tel.: 76 728 64 46