Posiłki

J A D Ł O S P I S

 

 

 

 

DZIEŃ TYGODNIA

 

ŚNIADANIE

 

I DANIE OBIADOWE

 

DESER

 

II DANIE OBIADOWE

 

 

PONIEDZIAŁEK

03.08.2020r.

 

Zacierka na mleku (1,3,7), pieczywo (1a,b) mieszane/żytnie/pszenne

z masłem (7), ser żółty (7), ogórek, sałata,

herbata zwykła

 

Zupa ogórkowa z ziemniakami

(7)

 

Arbuz

 

 

Gołąbki po poznańsku, ziemniaki z koperkiem, surówka z  kapusty pekińskiej z orzechami włoskimi (8),

 kompot z mieszanki kompotowej

 

 

WTOREK

04.08.2020r.

 

 Płatki owsiane (1)             z żurawiną

na mleku (7),

 pieczywo (1a,b) mieszane/żytnie/pszenne

    z masłem (7), wędlina drobiowa, pomidor, rzodkiewka,

 kakao (7)

 

Zupa fasolowa

z kiełbaską

 

 

Banan

 

Placki ziemniaczane (1a,3) z cukinią,

dip jogurtowo-ogórkowy (7),

kompot z porzeczki

 

 

 

ŚRODA

05.08.2020r.

 

Jajecznica (3)                   na masełku (7),

 pieczywo (1a,b) mieszane/żytnie/pszenne

z masłem (7),  

serek topiony (7),

  papryka, ogórek,

 herbata rumiankowa

 

Zupa krem         z pomidorów

z grzankami oraz płatkami migdałów

(8)

 

Jogurt

 do picia

(7)

 

Kolorowy kociołek – mięso drobiowe z kaszą kuskus (1) oraz warzywami,

cytrynada do picia

 

 

CZWARTEK

06.08.2020r.

 

Zupa mleczna

z makaronem (1,3,7),

pieczywo (1a,b) mieszane/żytnie/pszenne

    z masłem (7), pasztet drobiowy, pomidor, sałata,

herbata owocowa

 

Zupa kartoflanka

 

 

Pomarańcza

 

Pancakes (1a,3,7)

z cukrem pudrem,

mus owocowy,

 kompot 

z wiśni

 

 

PIĄTEK

07.08.2020r.

 

 Płatki kukurydziane

na mleku (7),

 pieczywo (1a,b) mieszane/żytnie/pszenne

 z masłem (7), pasta rybna z makreli (3,4), rzodkiewka, ogórek,

 kawa inka z mlekiem (1.7)

 

Zupa kapuśniak na wędzonce

z ziemniakami

 

 

Marchewka

 

Pyzy na parze (1a,7),

 sos mięsny (1),

 surówka z buraczków

z cebulką na oliwie,

kompot ze śliwki

              *jadłospis może ulec zmianie                   

PODWIECZOREK: PODAWANY O GODZ 15.15 – KANAPKI, OWOCE, JOGURTY                                                          W ZALEŻNOŚCI  OD JADŁOSPISU DZIENNEGO

S M A C Z N E G O

 

Numery alergenów występujących w posiłkach:1.Zboża zawierające gluten: a- pszenica, b- żyto, c- jęczmień, 2.Skorupiaki i produkty pochodne, 3.Jaja i produkty pochodne, 4.Ryby             i produkty pochodne , 5.Orzeszki ziemne i produkty pochodne ,6. Soja i produkty pochodne, 7.Mleko i produkty pochodne, 8.Orzechy tj. migdały itp, 9.Seler i produkty pochodne, 10.Gorczyca i produkty pochodne, 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne, 12.Dwutlenek siarki i siarczany, 13.Łubin i produkty pochodne, 14. Mięczaki i produkty pochodne.

Sprawdź co u Nas słychać?

Kontakt

Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek
ul. Dobrawy 5A
67-200 Głogów
tel. 76 853 40 80
kom. 792 791 444