Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Teksty, fragmenty, grafika i animacje są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich jest możliwe tylko za zgodą Przedszkola Niepublicznego Kubuś Puchatek w Głogowie.

 

O ile nie zostało inaczej zapisane, wszystkie znaki handlowe na stronie Przedszkola Niepublicznego Kubuś Puchatek w Głogowie są zastrzeżone.

 

Strony Przedszkola Niepublicznego Kubuś Puchatek w Głogowie zostały przygotowane z należytą starannością. Jednak serwis nie gwarantuje, że na skutek błędów ludzkich lub innych czynników strony zawierać mogą błędy.

 

Z tego powodu Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Głogowie nie ponosi żadnej odpowiedzialności, która pośrednio lub bezpośrednio spowodowała jakiekolwiek straty w wyniku użycia treści tych stron.

 

Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Głogowie  zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dowolnym czasie bez uprzedniego informowania o tym.

Sprawdź co u Nas słychać?

14.03.22 POMOC
Drodzy rodzice oraz obserwatorzy naszych stron przedszkolnych.
Także chcąc wspierać naszych sąsiadów możemy zaoferować kilka miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym w naszych placówkach dla potrzebujących rodzin z Ukrainy. Tel.kontaktowy 883500209
🇵🇱 🇺🇦🤍❤️💙💛

Kontakt

Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek
ul. Dobrawy 5A
67-200 Głogów
tel. 76 853 40 80
kom. 792 791 444